GLASS & CERAMICS / Figurines / Figurines 12409021
nr 1240 9021
FIGURINES
Moomin characters, glaserad porslin, 4 pcs. Height: 5 cm,
Mumin, glaserad porslin, 4 st. Höjd: 5 cm
Condition: skador/nagg
SEK 1100
Monday Mars 11 2019
at 18:10:42
800 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)